Novinky

LNĚNÝ OLEJ: Uzávěrka objednávek je ve středu 19. června

Vaše objednávky lněného oleje pro příští lisování přijímáme do středy 19. června. Ve dnech následujících po 19. 6. bude probíhat příprava lisování, lisování a distribuce. Expedice čerstvého lněného oleje bude probíhat od 24. 6. 

Objednávky lněného oleje zaslané po 19. 6. budou uspokojeny při následujícím lisování. Čerstvý lněný olej je lisován zpravidla jednou za 14 dní. 

Zvýšení ceny dýně v čokoládě

Vlivem výrazného růstu ceny cen kakaa, který nastal od konce minulého roku a s tím spojeného růstu ceny  čokolády, jsme museli přistoupit k výraznějšímu navýšení ceny dýňového semínka v čokoládě.

Od listopadu 2023 začala cena kakaa razantně růst z úrovní okolo 4.000 USD/t na ceny přesahující 10.000 USD/t a aktuálně se pohybuje okolo 8.000 USD/t. Koncem minulého roku jsme pro naše dýňové semínko zároveň také přešli na kvalitnější čokoládu bez obsahu palmového tuku. Právě tento typ čokolády je ještě více citlivý na cenu kakaa.  

NOVINKA: Olej z černého kmínu

Nabídku za studena lisovaných rostlinných olejů jsme nově rozšířili o olej z černého kmínu, který se vyrábí mechanickým lisováním za studena semen černuchy seté (nigella sativa). 

Dýňový krém opět v prodeji!

Čerstvě jsme naskladnili dýňový krém. Takže pokud Vás honí mlsná, můžete opět objednávat. Výborně se hodí na palačinky, vánočku, bílé pečivo, nebo jen tak na lžičku.

NOVINKA: Pražená solená slunečnice

Nabídku produktů jsme rozšířili o pražené a solené slunečnicové semínko. Semínka jsou původem z východní Evropy (Bulharsko, Moldávie) a pražena a solena jsou v ČR. 

Máslo z pražených dýňových semínek opět v prodeji

Dnes jsme naskladnili čerstvé máslo z našich pražených a solených dýňových semínek, a jsme tedy opět připravení Vám je poslat :) 

Dýně v hořké čokoládě opět v prodeji

Dýně v hořké čokoládě je opět v prodeji. Nově bez obsahu palmového oleje.

Dýně sklizeň 2023 v prodeji

S novým rokem zahajujeme prodej čerstvého dýňového semínka (tykve olejné) z aktuální sklizně (sklizeň 2023). 

NOVINKA: Dýňová mouka

Nově v naší nabídce naleznete přirozeně bezlepkovou dýňovou mouku s vysokým obsahem bílkovin vyrobenou zpracováním pokrutin z lisování dýňového oleje.

NOVINKY: Lničkový olej a slunečnicové semínko

Nově jsme mezi naše produkty zařadili vynikající a svěží za studena lisovaný lničkový olej a také slunečnicová semínka, na které jste se nás často ptali. Věříme, že Vám oba nové produkty budou chutnat. 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz