Novinky

LNĚNÝ OLEJ: Uzávěrka objednávek je ve středu 13. března

Vaše objednávky lněného oleje pro příští lisování přijímáme do středy 13. března. Ve dnech následujících po 13. 3. bude probíhat příprava lisování, lisování a distribuce. Expedice čerstvého lněného oleje bude probíhat od 18. 3. 

Objednávky lněného oleje zaslané po 13. 3. budou uspokojeny při následujícím lisování. Čerstvý lněný olej je lisován zpravidla jednou za 14 dní. 

Máslo z pražených dýňových semínek opět v prodeji

Dnes jsme naskladnili čerstvé máslo z našich pražených a solených dýňových semínek, a jsme tedy opět připravení Vám je poslat :) 

Dýně v hořké čokoládě opět v prodeji

Dýně v hořké čokoládě je opět v prodeji. Nově bez obsahu palmového oleje.

Dýně sklizeň 2023 v prodeji

S novým rokem zahajujeme prodej čerstvého dýňového semínka (tykve olejné) z aktuální sklizně (sklizeň 2023). 

NOVINKA: Dýňová mouka

Nově v naší nabídce naleznete přirozeně bezlepkovou dýňovou mouku s vysokým obsahem bílkovin vyrobenou zpracováním pokrutin z lisování dýňového oleje.

NOVINKY: Lničkový olej a slunečnicové semínko

Nově jsme mezi naše produkty zařadili vynikající a svěží za studena lisovaný lničkový olej a také slunečnicová semínka, na které jste se nás často ptali. Věříme, že Vám oba nové produkty budou chutnat. 

Výdejní místo na Praze 2

Mezi nabízené způsoby dopravy nově přibylo také výdejní místo na Praze 2. Jedná se o květinářství INBLOOM flowers, Italská 1205/10, 120 00 Praha 2 - Vinohrady. Balíčky je množné si vyzvednout každý všední den v 10 - 19 hod

Objednávky na výdejní místo zavážíme 1x týdně, zpravidla ve středu nebo ve čtvrtek. Pro vydání je nutné mít připraveno poslední čtyřčíslí z čísla objednávky. Na místě není možné platit, při nákupu je tedy nutné zvolit platbu převodem, nebo kartou předem. 

NOVÉ produkty v sekci semínka a ostatní

V sekci Semínka a ostatní přibylo celkem 7 nových produktů. Nově u nás můžete zakoupit ostropestřecové semínko, český modrý mák, lískové ořechy, mandle a vlašské ořechy.

Přibyly také dvě nové speciality z dýně. Dýňový krém pro mlsné jazýčky a máslo z pražených a solených dýňových semínek, které se hodí jen tak k pečivu nebo jako doplněk k těstovinám.

Začátkem září se můžete těšit na další změny. Připravujeme nový e-shop včetně změn v dopravě zboží a dalších nových produktů. 

Aktuální analýza lněného oleje

Aktuální analýzu lněného oleje na obsah nenasycených mastných kyselin naleznete u lněného oleje v popisu produktu, sekce související soubory.

Poměr omega 3 nenasycených mastných kyselin činí 51,6%, omega 6 pak 13,1%.

Čerstvé dýňové pesto naskladněno, navýšení ceny

Vzhledem k nárůstu cen všech vstupů jsme museli navýšit cenu dýňového pesta. To je špatná zpráva. Dobrá zpráva je, že jsme právě naskladnili čerstvé dýňové pesto, které čeká na Vaše objednávky.

Dýňové pesto pro nás vyrábí Hradecké delikatesy z NAŠEHO dýňového semínka a dýňového oleje a dle NAŠÍ receptury!  

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz