AGRO-EL a dýně

Na trhu jsme od roku 1993. Dovážíme zemědělské stroje a technologie pro pěstování, sklizeň a posklizňovou úpravu tykve olejné (dýně). Spolu se zemědělci dýni pěstujeme a zpracováváme. Nabízíme čerstvé rostlinné oleje lisované za studena, české dýňové semínko, speciality z něj a další vybraná semínka a ořechy.

Nabízíme širokou škálu kvalitních rostlinných olejů lisovaných za studena

V roce 1996 jsme do Rakouska poprvé prodali větší množství dýňového semínka a naopak z Rakouska do České republiky jsme si přivezli za studena lisovaný dýňový olej. Nejprve pro vlastní spotřebu, následně pro přátele a známé a postupně jsme ho začali také prodávat. Od té doby se naše nabídka rozrostla aktuálně na 14 druhů olejů. Jedná se o vysoce kvalitní za studena lisované oleje připravované v rodinných rakouských nebo německých lisovnách generacemi prověřenými postupy. Naším cílem do budoucna je postupný přechod na vlastní produkci vybraných olejů.

Spolu s našimi partnery pěstujeme tykev olejnou

V roce 1996 jsme do České republiky přivezli vůbec první sklízeč dýně, a byli jsme tak u zrodu velkoobjemového pěstování tykve olejné na jižní Moravě. Od té doby spolu s našimi partnery z řad zemědělců tykev olejnou pěstujeme. Vlastníme potřebnou technologii (traktor, nahrnovač, sklízeč, pračka, sušárna), o pěstování dýně víme opravdu hodně, a jsme tak schopni doporučit odrůdu, zajistit osivo, poradit s pěstováním, úrodu sklidit a semínko zpracovat. Ať už jste zemědělec, farmář nebo statkář a pěstování dýně by Vás zajímalo, neváhejte se nám ozvat.

Více o zemědělské technice

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz